Difference between revisions of "Tabla"
From InforWiki 2014
| Line 44: | Line 44: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+Arboles2 | |+Arboles2 | ||
| − | !Arbol | + | !Arbol!!color!!Fruto |
|- | |- | ||
|Pino | |Pino | ||
Revision as of 11:19, 5 October 2017
| Orange | Apple |
| Bread | Pie |
| Butter | Ice cream |
| Pino | verde | piñas |
| Alamo | blanco | no se |
| Encina | marron | bellota |
| naranjo | marron y verde | naranja |
| Arbol | color | Fruto |
|---|---|---|
| Pino | marron y verde | piñas |
| Alamo | no se | |
| Encina | bellota | |
| naranjo | naranja |